<?=$data_first["title_pe"]?>
ایکام:خدمات هاست و ثبت دامنه و گواهینامه SSL با 14 سال تجربه
تماس با ما:03132252196-09133167021

تخفیف برای ثبت دامنه co

Jun 15, 2015
mehran
آیا شما تخفیف برای ثبت دامنه co دارید؟ اگر دارید این تخفیف به چه میزان است و چطور باید از تخفیف استفاده نمود؟
回覆
3 回答
Jun 15, 2015
dataecom 客服人員
بله دوست عزیز :
شرکت ایکام در حال حاضر تنها ارائه دهنده تخفیف برای ثبت دامنه co در ایران میباشد . این تخفیف به میزان 50% است و شما میتوانید پس از ثبت سفارش خود ، دامنه را با استفاده از کوپن تخفیف co50 با این تخفیف ویژه به ثبت برسانید .
استفاده از این تخفیف به میزان نامحدود میباشد و هر مشتری میتواند به هر میزان از این تخفیف استفاده کند . شرکت ایکام همواره تخفیف های متنوعی را برای ثبت دامنه و هاست ارائه میدهد و شما میتوانید با مراجعه به صفحه مربوط به تخفیف های شرکت ایکام از تخفیف های فعال شرکت ایکام مطلع شوید . همچنین شما با لایک صفحه مخصوص فیس بوک شرکت ایکام میتوانید از تخفیف های دوره ای ایکام مطلع شوید.
با تشکر
 
 
Jun 16, 2015
mehran
ببخشید شما چطور 50% تخفیف برای ثبت دامنه ارائه میدید؟؟ آیا این دامنه به نام مشتری ثبت میشود و یا مثل بعضی از شرکتها به نام شما ثبت میشه که بعدا برای پس گرفتن دامنه مشکلات زیادی پیش میاد؟؟
این دامنه ها را کجا رجیستر میکنید؟ و آیا کنترل پنل دامنه داره یا نه؟!
Jun 17, 2015
dataecom 客服人員
ما بر اساس خرید عمده ای که از رجیسترار داشته ایم میتوانیم تخفیف برروی این دامنه ارائه دهیم . در حال حاضر شرکت ایکام تنها ارائه دهنده این تخفیف در ایران است .
شرکت ایکام تمامی دامنه های ثبت شده را به نام سفارش دهنده ثبت میکند و همه آنها دارای کنترل پنل اختصاصی میباشد. دامنه ها در یکی از بهترین  رجیسترار های دنیا : Enom رجیستر میشوند.