<?=$data_first["title_pe"]?>
ایکام:خدمات هاست و ثبت دامنه و گواهینامه SSL با 14 سال تجربه
تماس با ما:03132252196-09133167021

نحوه ایجاد تیکت

شرکت ایکام راههای ارتباطی متنوعی را برای مشتریان خود فراهم نموده است . یکی از این روشهای که یکی از موثرترین روشها نیز هست ، ارسال تیکت میباشد . تیکت در واقع یک سوال است که توسط مشتری به دپارتمان مربوطه ارسال میشود و پاسخ نیز بصورت الکترونیکی ارسال میشود .
برای ایجاد تیکت در سایت فروش الکترونیکی هاست و دامنه و پورتال مشتریان به روش زیر اقدام کنید :

1-ابتدا از طریق لینک : https://dataecom.com/billing/clientarea.php در سیستم با استفاده از ایمیل و رمز عبوری که در سایت ما رجیستر نموده اید لاگین کنید(وارد شوید) که نحوه آن در تصویر زیر توضیح داده شده است :
2-در صورتیکه رمز عبور خود را نمیدانید برروی لینک درخواست رمز عبور جدید کلیک کنید و ایمیلی که در سایت ایکام ، با آن ثبت نام نموده اید را وارد نمائید . اطلاعات بازیابی رمز عبور برای شما ایمیل خواهد شد .
3-پس از ورود به بخش کاربری خود در سایت ایکام میتوانید از طریق منوی بالای صفحه :
و با کلیک برروی لینک : سوال از ما اقدام به ورود به بخش ارسال تیکت شوید . 
4-پس از ورود به این بخش باید یک دپارتمان مربوط به سوال خود را انتخاب نمائید :

5-لیست دپارتمان های موجود در سایت ایکام را مشاهده خواهید نمود . در صورتیکه دپارتمان مورد نظر شما در لیست دپارتمانها موجود نبود ، دپارتمان : پشتیبانی عمومی را انتخاب کنید .
6- پس از انتخاب دپارتمان وارد بخش ارسال تیکت میشوید . شکل زیر (قسمتی از فرم است):
7-ما در این تیکت بخش مالی را انتخاب نموده ایم . در بخش 6 (تصویر بالا) موضوع تیکت ، در بخش 7 دپارتمان و در بخش 8 سرویسی که درباره آن تیکت ارسال میکنید را انتخاب کنید (بخش 8 را در صورتیکه منظورتان یکی از سرویسهای سفارش داده شده است حتما پر کنید تا پاسخ به تیکت شما سریعتر گردد) . 
8-سپس در بخشهای بعدی متن تیکت را و احیانا اگر فایلی را نیاز دارید آپلود کنید ، انتخاب کنید و برروی دکمه ارسال کلیک کنید . 
9-پاسخ به تیکت توسط کارشناسان مربوطه انجام میشود و شما از طریق ایمیل مطلع خواهید شد . 

نکته بسیار مهم - قوانین ایجاد تیکت در ایکام :

برای ایجاد تیکت در ایکام علاوه بر روشی که در بالا گفته شد ، قوانینی وجود دارد که ایکام در صورت عدم رعایت آنها از طرف فرد ارسال کننده تیکت ، به آن تیکت پاسخی نمیدهد :
1-از ایجاد چند تیکت با یک موضوع و یا موضوع مشابه ، جدا خودداری کنید .
2-متن تیکتها را بصورت فارسی تایپ کنید . 
3-در مواردی که نیاز به اطلاعات حساس از جمله ارائه شناسه کاربری سایت nic.ir یا درخواستهای مهم از قبیل تغییر دامنه هاست و ری استور کردن بک آپ و ... باید با کد کاربری خود در سایت ایکام لاگین نموده و اقدام به ارسال تیکت بنمائید .


ایکام
http://dataecom.com